Registracija egzaminui

Registracijos Forma

PPL mokyklos egzaminavimas vyksta kiekvieną dieną.
Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 9:30 iki 17:00 (turėkite omenyje, kad tokiu metu egzaminas jau turi būti baigtas).
Penktadieniais nuo 9:30 iki 16:00 (turėkite omenyje, kad tokiu metu egzaminas jau turi būti baigtas).

ATPL/IR mokyklos egzaminavimas vyksta antradieniais – ketvirtadieniais nuo 9:30 iki 17:00 (turėkite omenyje, kad tokiu metu egzaminas jau turi būti baigtas).

Į klasę bus leidžiamos ne daugiau kaip 7 asmenų grupės. Reguliuojami studentų srautai pasirenkant laikus.Studentas, norintis laikyti egzaminą, pasirenka dieną ir laiką, kuris būtų tinkamas. Per dieną galima laikyti daugiau nei vieną egzaminą. Apie rezervacijos patvirtinimą informuosime atsakant elektroniniu laišku. Jeigu patvirtinimo negavote, prašome rašyti laišką info@pilotumokykla.lt.

 

Prieš egzaminą, bus matuojama visų atėjusių studentų kūno temperatūrą prie įėjimo į klasę / biurą ir neįleisime (neaptarnausime) studentų, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Rekomenduojame asmenims, patenkantiems į rizikos grupę (vyresnius nei 60 m. asmenis ir (arba) sergančius lėtinėmis ligomis), likti namie. Studentams rekomenduojame dėvėti apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines.