IR - Skrydžių pagal prietaisus kvalifikacija

Skrydžių pagal prietaisus (IR) kvalifikacija: suteikia pilotui teisę skraidyti pagal prietaisus iki ne žemesnio kaip 200 pėdų (60 metrų) apsisprendimo aukščio. Kursų tikslas yra išmokyti pilotą vykdyti skrydžius vadovaujantis skrydžių pagal prietaisus taisyklėmis (IFR). Kursai neturi trukti ilgiau kaip 18 mėn. Atlikdamas praktinio rengimo programą pretendentas turi įgyti tokią skrydžių patirtį: Vienmotoriais SE lėktuvais — ne mažesnę kaip 50 val. skrydžių pagal prietaisus, iš kurių ne daugiau kaip: 35 val. — FNPTII arba FS treniruokliuose. Daugiamotoriais ME lėktuvais — ne mažesnę kaip 55 val. skrydžių pagal prietaisus, iš kurių ne daugiau kaip: 25 val. gali būti skraidyta FNPTI treniruoklyje; arba 40 val. — FNPTII arba FS treniruokliuose. Skrida ME lėktuvu pagal prietaisus negali būti mažesnė kaip 15 val.

DISCIPLINOS

Reikalavimai:

PAPILDOMA INFORMACIJA​

Kainos:

APRAŠYMASLAIKAS / VALANDOS
Cessna 172H 15
Treniruoklis FNPT II C172 35
IR(A) teorija (Nuotolinis mokymasis) 150
Anglų kalbos mokėjimo lygio pagal ICAO reikalavimus vertinimas
Skrydžio egzaminas su CAA egzaminuotoju01:30
Oro uosto mokesčiai
VISO:Skrydžių – 51:30, Teorijos – 150