Airbus A318/319/320/321 Tipo mokymai

Siūlome Airbus A320 orlaivių šeimos tipo kvalifikacijos mokymus. Įsikūrusi Vilniuje, netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, „Pilotų Mokykla“ kviečia jus prisijungti prie šilto ir draugiško kolektyvo.

Aukštos kvalifikacijos instruktoriai pasinaudos savo patirtimi ir žiniomis, kad užtikrintų Jūsų sėkmę. Novatoriški mokymo metodai ir priemonės yra derinami, kad būtų patenkinti griežčiausi ekonomiškumo, efektyvumo ir profesionalumo kriterijai.

Reikalavimai:

Papildomi kursai:

PAPILDOMA INFORMACIJA​

KURSO APŽVALGA (BE MCC)

A320 TIPO KVALIFIKACIJOS MOKYMAS (BE MCC)VIETADIENOS / SESIJOSVALANDŲ SKAIČIUS
Antžeminis mokymas Klasėje15 dienų105
Kabinos procedūrų mokymas (CPT)Mock-up / FBS9 sesijos36
Mokymas simuliatoriujeFFS8 sesijos32
Įgūdžių patikrinimasFFS1 sesija4

KURSO APŽVALGA (SU MCC)

A320 TIPO KVALIFIKACIJOS MOKYMAS (SU MCC)VIETADIENOS / SESIJOSVALANDŲ SKAIČIUS
Antžeminis mokymas Classroom20 dienų130
Kabinos procedūrų mokymas (CPT)Mock-up / FBS9 sesijos36
Mokymas simuliatoriujeFFS11 sesijų42
Įgūdžių patikrinimasFFS1 sesija4