Apie Mus

Pilotų Mokykla

PILOTŲ MOKYKLA Vilniaus miesto savivaldybėje užregistruota 2000.10.18, rejestro Nr.VŠ2000-116, adresu Dariaus ir Girėno 25, Vilnius. Kodas 125300017 PILOTŲ MOKYKLA įsikūrusi Rodūnios kelias 34, Vilnius, čia vyksta teorinio mokymo kursai, anglų kalbos mokėjimo lygio vertinimas pagal ICAO reikalavimus, bei praktiniai mokymai treniruokliu FNPT II. Praktinis skrydžių mokymas vyksta Trakų raj. Paluknio aerodrome.

Mūsų Tikslai

Taip pat naudojami Vilniaus, Kauno, Palangos tarptautiniai oro uostai. PILOTŲ MOKYKLA yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti mokymo, sporto, švietimo ir kultūros srityse. PILOTŲ MOKYKLOS tikslas – ruošti orlaivių pilotus ir kitus aviacijos specialistus. PILOTŲ MOKYKLOS veikla yra licencijuota ir atitinka Europos Sąjungos skrydžių saugos agentūros (EASA) reikalavimus. Lietuvos Civilinės Aviacijos administracija yra išdavusi PILOTŲ MOKYKLAI reikalingus leidimus ir licencijas. PILOTŲ MOKYKLA pirmoji privati mokykla Lietuvoje, kuri pradėjo ruošti aviacijos specialistus. Per 19 gyvavimo metų PILOTŲ MOKYKLA įgijo didelę darbo patirtį aviacijos specialistų ruošimo srityje ir toliau sėkmingai dirba. 

Plėtra

Labiausiai PILOTŲ MOKYKLA savo veiklą išplėtė Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą. Nuo 2004m. PILOTŲ MOKYKLOJE pradėjo mokytis bei kelti kvalifikacijas lakūnai iš kitų šalių: Latvijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Estijos, Danijos, Italijos, Lenkijos, Ukrainos, Libijos, Omano, Rusijos, Portugalijos, Vokietijos ir pan. Kokybiškam būsimų aviacijos specialistų rengimui PILOTŲ MOKYKLA per 19 metų subūrė profesionalių dėstytojų bei instruktorių komandą. Praktinius skrydžius pilotai atlieka su Cessna ir Piper tipo lėktuvais. Mokymo trukmė gauti PPL licenciją apie 3 mėn, CPL 12-18 mėn. priklausomai nuo oro sąlygų ir mokinio galimybių skirti laiką mokymosi procesui.